Lamely MIKRO, to je elegance na stěnu

Chcete do svého interiéru vnést originální design a nepřehlušit ho? Pak volte elegantní řešení, které nabízejí lamely na stěnu MIKRO společnosti Drdlík.

Charakteristika lamel

Jeden panel je tvořen šesti zúženými mikrolamelami. Desky s nimi jsou obložené ze tří stran, beze spár. Díky tomu jsou dokončené i boční strany. Tím je zajištěná dokonalá kvalita výrobku. Mikrolamely jsou navržené tak, aby spoje, které se nacházejí mezi jednotlivými panely, nebyly vidět. Díky tomu tvoří dekorace souvislý celek. Mikrolamely jako panely jsou připravené pro aplikaci na stěnu nebo strop.

Výhody mikrolamel

Lamely MIKRO nabízejí moderní design a díky tomu jsou vhodnou volbou do jakéhokoli interiéru. Získáte velmi originální dekoraci na zeď nebo strop. Tento dokončený produkt již nevyžaduje žádné další zpracování. Nabízí jednoduchou montáž, bez jakéhokoli vrtání. Instalace je rychlá, snazší a levnější, než malování zdi. Matná povrchová úprava, kterou jsou lamely opatřené, je poutavá a snadno se udržuje, nepotřebuje žádnou speciální péči. Nemusíte nic lakovat. Mikrolamely zlepšují akustiku interiéru. Potřebujete-li je upravit, snadno se ořezávají.

POZOR lamelové panely nejsou určené do prostředí, kde je vlhko.

Další nabídka společnosti

Kromě lamel nabízí společnost také dřevěné a jiné obklady, dlažbu, zahradní nábytek, dřevěné lustry nebo střešní krytinu. Nevíte-li si rady, můžete využít poradenský servis. Šikovným pomocníkem jsou i vzorky. Zdarma získáte rozpočet. Velkou výhodou jsou i vlastní výroba a patenty se 100% zárukou. Samozřejmostí je dodržování domluvených termínů a vstřícnost vůči zákazníkovi. Po registraci do věrnostního programu můžete získat slevy na další nákupy a na produkty z aktuální nabídky. Vše potřební naleznete na webu drdlik.cz.