Microhaus je všestranné hi-tech bydlení

Microhaus je dokonale navržený autonomní produkt, navržený tak, aby překonal všechny stávající předpisy a požadavky v USA. Je postaven s mimořádnou energetickou účinností, odolností vůči hurikánům, seismickou bezpečností, extrémním zatížením sněhem a větrem, požárními předpisy, ochranou proti UV záření a přehřátí, antibakteriální ochranou a ochranou proti plísním a mnohem více.

Struktury Microhaus jsou snadno přenosné a přenosné, což vám umožňuje měnit místa podle potřeby, prozkoumávat nová místa a užívat si různé výhledy z oken. Přesun těchto struktur je jednoduchý proces a my vám můžeme pomoci dopravit vaši jednotku na jakékoli místo na planetě, včetně hor, ostrovů, písečných pláží nebo dokonce vašeho dvorku.

Domy Microhaus jsou dodávány plně zařízené a vybavené. HVAC, ventilace, TV, hi-end hudba, ložní prádlo a dokonce i sklenice na víno jsou součástí dodávky! Naším hlavním kritériem je výběr materiálů nejvyšší kvality.

Interiéry Microhaus jsou profesionálně navrženy designéry z leteckého a automobilového průmyslu, jsou velmi odolné a krásné. Microhaus, navržený v Evropě a vyrobený v USA, je pravděpodobně nejkrásnější kompaktní obytný prostor na světě.

Přestože exteriér ze skelných vláken vypadá futuristicky, Haus.me obložil Microhaus dřevem a látkou a nainstaloval strategická bodová světla, která dodávají teplou záři, jakmile slunce zapadne. Popsaný jednoduchý jako obytný vůz, cool jako jachta,“ Microhaus se dokonale hodí na cesty pro jednotlivce nebo dvoučlennou rodinu. Váží pouhých 4 037 kg, což znamená, že jej lze snadno přepravovat na přívěsu. Deset hodin záložního napájení, velká nádrž na vodu a hlasové ovládání znamenají, že hosté by měli být spokojeni. Haus.me nabízí standardní a profesionální verzi – která zahrnuje dodatečné čištění vzduchu , mimo jiné – od 50 000 USD.