Není stínění jako stínění, inspirujte se nejstylovějšími druhy rolet

Dokonalý spánek nebo ochranu proti slunečním paprskům nabízejí rolety. Široký výběr naleznete na e-shopu zebra-shop.cz, který se zaměřuje na prodej látkových okenních rolet. Ty jsou vyráběné přímo na míru. Oblibě se těší rolety den a noc. Hitem jsou i římské rolety a svoje místo si nacházejí také plissé rolety. Pojďme si jednotlivé modely více přiblížit.

Rolety den a noc

Jedná se o originální rolety ZEBRA®, které se vyrábějí na systému MINI a v nabídce je naleznete v široké škále různých odstínů a typů látek. Představují dobrou kvalitu za velmi přijatelnou cenu. Montují se zavěšením na rám okna. Jednotlivé kategorie se liší strukturou, gramáží a skladbou použitých tkanin. Pořídit si můžete zastiňující rolety nebo rolety zatemňující. Maximální šířka je 130 cm. Větší šířku do 185 cm naleznete v kategorii MAXI.

Římské rolety

Římské rolety z nabídky e-shopu představují látkové okenní rolety značky ZEBRA®, které mají možnost montáže do zdi nebo stropu. Jsou dokonalou volbou jak pro interiér domácnosti, tak se hodí i pro komerční prostory. Volit můžete kousky moderních barevných odstínů látek. Ty jsou instalovány na kvalitní profil opatřený řetízkovým ovládáním. Tkaniny poskytují polozatemnění. Čím je tkanina tmavší, tím je zatemnění větší.

Plissé rolety

Plissé rolety představují moderní způsob stínění interiéru. Nabízejí jedinečnou možnost oboustranného stahování. Látka rolet je složená do stylu harmoniky. Roztáhnout ji tak můžete dle vašich potřeb a to směrem vzhůru nebo dolů. Plissé nastavení umožňují madla, která jsou umístěná v profilech. Zatemňovací plissé výrazně místnost zatemní. Plissé zatemňovací duo navíc zajistí thermo izolaci. Necháte-li si vyrobit plissé v systému zavěšení na okenní křídlo, není potřeba vrtat do okenního rámu.