Největší 3D tištěná budova na světě je na Floridě

Podívejte se na tento projekt, který mění hru. Tento luxusní jezdecký areál se může pochlubit celkovou podlahovou plochou více než 10 000 čtverečních stop, což z něj dělá dosud největší budovu vytištěnou 3D tiskem. Prozkoumejte jedinečné konstrukční aspekty, zrcadlový design a zakřivené stěny této průkopnické koňské farmy!

„Printed Farms odvedly pozoruhodnou práci při dokončení této masivní struktury a projekt znovu ukazuje, jak 3D tisk mění stavební průmysl k lepšímu.

COBOD je hrdý na to, že je dodavatelem technologie pro další rekordní projekt 3D tisku na americké půdě, který přichází jen krátce po dokončení první 2patrové budovy pro 3D tisk v USA v Texasu, také pomocí naší 3D tiskárny BOD2.

Jsme obzvláště hrdí na to, že můžeme pozorovat, že naše 3D tiskárny jsou využívány pro širokou škálu aplikací kromě bydlení, které je v tomto odvětví převládajícím případem použití. Naše stroje již tomuto prostoru dominují, ale kromě toho se používají také k tisku základen turbín, škol, kancelářských budov, datových center, sil a dalších – nyní, když jsou na seznam přidány stáje pro koně.“