Přechodné zázemí pomohou vytvořit skladové, sanitární nebo obytné kontejnery

Pronájem kontejnerů všech druhů nabízí společnost ALFA CONTAINER Rent. V nabídce naleznete přes 900 kontejnerů určených pro skladování nebo vytvoření sanitárního či obytného zázemí. Kontejnery dobře poslouží třeba jako mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárnu, bistro a další. Mezi největší výhody patří ekonomická dostupnost, rychlá výstavba, dobrá variabilita a flexibilita. Vybrat si můžete kontejnery různých typů i velikostí. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které mají certifikaci nejpřísnějších norem.

Výhodou je možnost propojení, díky čemuž si vytvoříte celé modulové objekty či sestavy. Díky kvalitní konstrukci můžete vytvářet i objekty o dvou podlažích.

Nabídka společnosti

Hlavním cílem je nacházení ideálních řešení šitých na míru každému klientovi. Své služby nabízí společnost po celém našem území i na území Slovenska. Kontejnery si můžete objednat pro menší, ale i velký projekt. K dispozici budete mít kompletní zpracování projektu i nezávaznou cenovou nabídku. Samozřejmostí jsou také konzultace. Sjednat si můžete i dopravu, montáž a dokonce i vnitřní zařízení. Kontejnery jsou připravené pro okamžité používání. Jsou opatřené elektroinstalací, topením, jež zajišťuje elektrický přímotop, osvětlením, zásuvkami a vypínači. Lze je využít i jako samostatné obytné či sanitární jednotky. Sanitární modely disponují základní sanitární výbavou, rozvody vody a odpadů.

A co ještě naleznete v nabídce?

Kromě kontejnerů nabízí společnost také pronájem oplocení a pronájem mobilních toalet. Mobilní oplocení vám umožní vymezit potřebný prostor a ochrání jej proti nežádoucímu vniknutí. Nízká varianta umožňuje organizovat pohyb po vymezeném prostoru. Mobilní toalety zase vytvoří potřebné sociální zázemí. Nemusíte se o nic starat. Vše potřebné zajistí zaměstnanci společnosti.