Tesař postavil neuvěřitelný vyřezávaný malý dům

Tento malý dům je postaven na 20′ dlouhém x 8′ širokém přívěsu a malý dům je od základu vysoký 13’6″ a má 280 čtverečních stop vnitřního obytného prostoru včetně loftů.

Tento krásný a jedinečný malý dům má složitě zakřivenou sedlovou střechu, ručně vyřezávané sudové dveře, dva prostorné lofty, dva jedinečné prostorově úsporné žebříky, velký krb a plnou koupelnu s chytrou skrytou úložnou policí.

Dům je skutečným uměleckým dílem a jsme rádi, že se můžete vydat na prohlídku se stavitelem Robertem Johnsonem. Pro vytápění má krb na propan a elektrické podlahové lišty. Je příjemné mít dva zdroje tepla, když jste v chladném klimatu, protože máte zálohu pro případ, že by vypadla elektřina nebo kdyby byla prázdná propanová nádrž.

Dům je obroubený a potrubí má kolem sebe tepelnou pásku, aby se zabránilo zamrznutí. Voda pochází ze studny a je zde septik pro filtraci odpadu. Je izolován stříkanou pěnou. Je to tovaryš tesař, který navrhl a postavil krásný malý dům Sqlelten v prvním národu Esk’etemc u Alkali Lake v Britské Kolumbii. Sqlelten znamená v Secwepemctsin losos a představuje plavání proti všem předpokladům.