Vracíme přírodě, co jí patří

Jsme firma Casone SE, která se stará o to, aby se voda do přírody vracela naprosto nezávadná, bez obsahu škodlivých látek. Mezi naše služby patří recyklace šedé vody, čištění dešťové vody, úprava kvality pitné vody ve studnách, vytěžení cenné energie z odpadní vody, recyklace bazénové vody, nebo zajištění filtračních systémů. O naše zákazníky se poctivě staráme. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis našich úpraven vod. V případě zájmu se s vámi můžeme domluvit na pravidelné servisní údržby tak často, jak jen si budete přát. Zakládáme si na profesionálním a lidském přístupu. Rádi si s vámi sjednáme schůzku a probereme vše potřebné.

Čištění dešťové vody

Dešťová voda je sama o sobě celkem čistá, to se ale změní poté, co si ji nachytáme do nádrže. Dostanou se do ní různé nečistoty a škodlivé látky ze střešní krytiny, dešťových svodů a ze samotné akumulační nádrže. Taková voda pak rozhodně není vhodná pro zalévání vašeho záhonku. Nejen, že se škodliviny dostanou do půdy a tím ničí přírodu, ale dostanou se do rostlin, které touto znečištěnou vodou zaléváte. Proto byste s ní rozhodně neměli zalévat ovoce a zeleninu, kterou pak konzumujete. Naši odborníci vám pomohou vodu ošetřit tak, aby byla zbavena všech nežádoucích látek.

Nechte si zkontrolovat studnu

Někteří z nás mají to štěstí, že mohou využívat vodu z vlastní studny. Podzemní voda v ní však může být závadná a vyvolat nemalé zdravotní potíže. Často je voda kontaminována bakteriemi nebo dusičnany z okolních polí, které jsou nebezpečím pro lidský organismus. Problémy může způsobovat i obsah manganu, železa, či dokonce radonu. Pokud chcete mít jistotu, že vy a vaši blízcí pijete nezávadnou vodu, nechte si od nás zkontrolovat její kvalitu. Naši odborníci vám ve studně odeberou vzorek, který podrobí rozborům a analýzám složení. Pokud dojdou k závěru, že se ve vodě vyskytuje nějaká nevhodná látka, navrhnou pro vás řešení na míru. Vy se pak nebudete muset bát, že by s vodou, kterou denně pijete, bylo něco v nepořádku.