Muž postavil úchvatný dům na stromě

Jeden ze Západních Virginií, který chce odejít ze své denní práce, postavil pro Airbnb malebný, krásně zařízený stromový dům.

Bude se spárovat s jeho dalším, poněkud neortodoxním seznamem, kabinou vyrobenou z přestavěného školního autobusu.

Dům na stromě je bezesporu jedním z nejpohádkovějších míst na spaní, ať už v dospělosti nebo určitě v dětství. Will Sutherland si vždy přál jeden postavit na svém čtyřakrovém pozemku mezi dvěma krásnými stromy, které našel růst poblíž římsy velkého balvanu ponořeného do krajiny.

Trvalo mu to šest měsíců, ale s příslibem minidůchodu nabitého pohostinstvím to zvládl úplně sám.

„Vynesl jsem každý kus dřeva, každý kus podlahy, krovy střechy, vazníky podlahy a velký čtyřhranný trám. Také jsem získal spoustu cedrových kmenů od přítele, který si stavěl dům. Mám doma pilu, abych mohl vyfrézovat veškerý cedr na vlečku,“ řekl Sutherland Business Insider.

Když zprvu přišel s myšlenkou domu na stromě Airbnb , jeho žena Sabrina řekla, že dokud Will postaví druhou koupelnu, je na tom všem.

S jeho předchozím Airbnb, „skoolie“, museli návštěvníci vstoupit do domu, aby použili svou koupelnu, protože v autobuse žádná nebyla.

VÍCE PŘÍBĚHŮ O POHOSTINĚ: Plánované letovisko se může pochlubit stany zavěšenými ve vzduchu obklopené nádhernými horami

„Sabrina mi pomohla s některými detaily, jako je povrchová úprava podlahy a ořezávání některých prken. Byla po mém boku každý den, když se vrátila domů z práce specialisty na arboretum ve Virginia State Arboretum,“ řekl Will.

Popularita pronájmu školního autobusu vzrostla tak rychle, že čtyřikrát zvýšil cenu tak, aby odrážela poptávku, z pouhých 39,00 $ za noc až na 120,00 $. Dům na stromě je v podstatě stejný a Sutherland mezi nimi vydělává kolem 50 000 dolarů ročně.

VÍCE STROMŮ: Otevření největšího střediska Treehouse na světě poblíž národního parku USA je nádherné – PODÍVEJTE SE

Will a Sabrina v podstatě žijí v malé komunitě v lesích, protože tato dvě místa jsou obsazena téměř po celý rok. Kdykoli má Will volnou chvíli, rychle poseká trávník a provozuje pilu, na kterou se spoléhal při stavbě domu na stromě, aby mohl řezat dřevo pro sebe a hosty.

Luxusní přístavek, který využívají hosté obou pronájmů, byl ohodnocen 5 hvězdičkami a absence splachovacích záchodů a tekoucí sprchy přímo u jejich ložnice byla vítanou změnou pro šťastný manželský pár, který má nyní mnohem více času trávit spolu teď, když Will opustil svou denní práci.